Tere, väga meeldiv tutvuda!

Mina olen Laura ja ma olen vabakutseline illustraator. Olen õppinud Eesti Kunstiakadeemias stsenograafiat ja EKA Avatud Akadeemias kujundusgraafikat. Kõige selle vahepeal võtsin kätte ka niidi-nõela ja käärid ning harisin end rätsepa erialal.

Kõik need eelnevad kogemused ja lummus illustratsiooni vastu inspireerivad mind äratama ellu erinevaid tegelasi, lugusid, olukordi nii paberil, seinal, särgil, sokil... ja kus iganes veel!


Armastan ja imetlen korraga liiga palju erinevaid tehnikaid, stiile, kunstnikke, detaile ja värve, et suuta ennast ühe loomingulaadiga piiritleda. Seega tuleb pea alati inspiratsiooni algimpulss konkreetsest ülesandest, mis määrab lõpuks paberile-ekraanile-lõuendile jõudva. Ja see ongi äge! Nii võib valmistöölt leida nii detailirohke värvilise joontemaailma kui samahästi ka mahedalt minimalistlikud vesivärvivormid. Midagi iseloomulikult äratuntavat leidub aga alati. Minu kogemused või kogenematused. Kuidas ma näen kohvikruusi köögilaual, põrandapragusid jalge all, seeni metsas...


Kui soovid mulle tšau! öelda, kohvi või kaks juua, koostööd teha või illustratsioone tellida, siis võta julgelt ühendust siinsamas või kirjuta: verteillustrations@gmail.com!

Email again: